Meist

Eimur OÜ  toodanguks on fermid ja elementmajad. Eimur OÜ  on asutatud 1992 aastal. Pea 30 aastat kogemust ogaplaat-fermide ja teiste puitkonstruktsioonide valmistamisel annab meile võimaluse pakkuda kiiresti valmivat ja kvaliteetset toodangut.

Meie tehases valmivad katusekonstruktsioonid ja majaelemendid.

Kõikide toodete valmistamiseks kasutame C24 hööveldatud ja tugevussorteeritud puitu, mis tagab konstruktsioonide püsivuse ja vastupidavuse.

Fermide, sarikate, katusekandurite ja ogaplaattalade valmistamisel kasutame puitdetailide ühendamiseks tsingitud metallist ogaplaate.

Elementmajade puhul kasutatakse detailide ühendamiseks naelu ja kruve, mille parameetrid on iga projektiga eraldi määratud.

Miks valida Eimur ?

1. Meie ajalugu

Eimur on tootnud kõrge-kvaliteediga puidust tooteid nagu katuseferme ja elementmaju üle 30 aasta. Me areneme koos elamu ehitussektori muutuva maastikuga, vastates alati oma klientide vajadustele.

2. Meie kogemus

Eimur omab veerand sajandi pikkust kogemust puidutehnoloogia toodete projekteerimisel ja valmistamisel, kuid meie lähenemine sektorile on värske ja pidevalt arenev

3. Meie kvaliteet

Oleme uhked kvaliteetsete ja kauakestvate puittoodete loomise üle. Kvaliteedi tagamiseks on kõik meie puidust valmistatud fermid ja elementmajad valmistatud ainult kuivatatud, nelikanthööveldatud ja tugevussorteeritud okaspuidust, klassiga  C24, mis vastab kvaliteedistandarditele.

4. Meie teenus

Oleme teiega kogu protsessi vältel, leides Teie projektile parima ja kuluefektiivsema lahenduse, olenemata suurusest. Naudime pikaajalisi suhteid oma hinnatud klientidega.

Mõistame keskkonna kaitsmise tähtsust tulevaste põlvkondade jaoks ning pühendume jätkuvalt uute ja paremate viiside leidmisele oma keskkonnamõju vähendamiseks. Samal ajal propageerime puitu – looduslikult taastuvat, jätkusuutlikku ehitusmaterjali ning ülitõhusat ja tunnustatud viisi süsiniku sisalduse vähendamiseks kõigis hoonetes.

Eimuril on tootmine Harjumaal. Me teenindame majaehitajaid üle Eesti ja ka põhjamaades. Teeme koostööd nii riigiasutuste kui ka kohalike koduehitajate ja arendajatega. Meie kliendid asuvad Eestis, Norras, Rootsis, Soomes, Taanis , Lätis ja Leedus.

Kui valite Eimuri, saate rohkem kui lihtsalt fermide-elementide tootja – saate pühendunud partneri, kes investeerib teie projekti edusse. Pakume igakülgset tuge alates esmasest konsultatsioonist ja disainist kuni õigeaegse kohaletoimetamiseni ja müügijärgse teeninduseni.

Pärnu mnt.102, Tallinn 11312
E-post: info@eimur.ee
MÜÜK: (+372)53 009 101,  ÜLD:(+372)5130374

Helista meile