Projekteerimine

Fermide ja elementmajade projekteerimine

Katuseelementide tehnilisete jooniste projekteerimine

Ogaplaatfermide, sarikate ja talade tootmiseks on vaja tehnilisi jooniseid. Tehniliste joonistega pannakse lõplikult paika konstruktsiooni mõõtmed, kalded ja rakenduvad koormused. Tootja tehas saab tehnilisest projektist kätte detailse info elementide valmistamiseks ja Tellija kinnitust, et konstruktsioonid valmivad soovitud mõõtudes. Tehniliste projektide hinnad algavad 30st eurost ja võivad küündida isegi kuni 700 euroni. See kõik oleneb katuse keerukusest ja soovitud fermide kujust.

Kliendi soovil pakub Eimur ka nn. “tasuta projekti”, mis tähendab et projekti hind sisaldub fermide hinnas.

Tavapraktikas toome hinnapakkumisel projekti hinna eraldi reana välja. tahame, et meie kliendid näeksid selgemalt, mille eest nad maksavad ja mida nad selle eest saavad.

Eimur on paindlik ja valmistab katusekandureid ka kliendi tehnilise projekti alusel, nii võib klient ise valida kellelt ta joonise tellib.

Tehniliste jooniste koostamisel on võimalik optimeerida materjali- ja paigalduskulu. Nii nagu iga teisegi projektiga on ka puitkonstruktsioonide puhul läbimõeldud projekt oluline soodsama lõpplahenduse saavutamiseks. Targalt koostatud joonistega on seeläbi ka katuse hind madalam.

Hinnapakkumise koostamisel teeme esialgse joonise, mis võib hiljem lähtudes konstruktsiooni optimaalsusest ja hoone projektist muutuda.

Eimuri fermide tehnilised joonised on kontrollitud või projekteeritud sertifikaati omava projekteerija Mait Jürgensi poolt.

Elementmaja tehniline projekteerimine

Ka elementmajade tootmiseks on vajalik koostada tehnilised joonised igale elemendile. Kliendi hoone projekti alusel koostatakse elementmaja tootmiseks vajalikud joonised ja töö võib alata.

Sellise tehnilise projektiga on võimalik väga täpselt paika panna elementide sisu, mõõdud ja läbi mõelda erinevaid nüansse. Nt. kus jooksevad elektrijuhtmed või ventilatsioonitorud.

Hoone eelprojekt

Hoonele eelprojekti koostamist pakume esialgu ainult elementmaja tellijatele. Täpsema info saamiseks võta meiega julgelt ühendust!

Pärnu mnt.102, Tallinn 11312
E-post: info@eimur.ee
MÜÜK: (+372)53 009 101,  ÜLD:(+372)5130374

Helista meile