Elementmaja

Elementmaja

Eimur majatehasest saab tellida puitkarkassil põhineva elementmaja või moodulmaja. Kohapeal toodetakse ka katusefermid ning vajadusel nendest ka katusemoodulid. Päringuid ootame info@eimur.ee

Meil on aastakümnete pikkune elementmajade tootmise kogemus. Eimuri majatehases toodetud elementmajad on paigaldatud näiteks Eestis, Soomes, Rootsis, Norras ja mujal Euroopas.

Majaelementide eelised

Tehases valmistatud elementidest maja on tänapäeval üha eelistatum ehitusviis tänu kiirusele, kvaliteedile ja kohapealsele paigaldamismugavusele. Lisaks on puit tervislik ja keskkonnasõbralik materjal. Leides sobiva projekti saab toorehitise kätte ühe-kahe kuuga, vajadusel tuleb ka elemendiprojekt meie poolt.

Elementmaju saab tellida erinevates komplekteerituse astmetes. Tänu tootmise efektiivsusele tehases saame toota kiiresti ja säästlikult kõike alates paljast karkassielemendist kuni valmis moodulini.

Elementide tehnilised näitajad

Eimur toodab ka suurelemente. Suurelemendid on tavaliselt terve seina suurused ja nende paigaldamiseks on vaja kraanat. Suurelementide tarnevalmidus on kõrge. Tehases paigaldatakse vastavalt valikule kipsplaat, OSB, aknad, torud elektrikaablitele ning värvitud puitvooder. Kivivooder tuleb müürida kohapeal.

Eimuris toodetud majaelement on pikkusega kuni 12 meetrit. Elementidest võib ehitada praktiliselt kõiki hooneid: eramaju, kortermaju, tootmishooneid ja palju muud.

Siin on mõned olulised aspektid elementmajade kohta:

  1. Tehases toodetud elemendid: Elementmaju iseloomustab see, et põhilised ehituselemendid valmistatakse tehases kontrollitud tingimustes. See võimaldab suuremat täpsust ja kvaliteedikontrolli.

  2. Kiire ehitusprotsess: Kuna elemendid tehakse ette ära tehases, on kohapealne kokkupanek kiirem võrreldes traditsioonilise ehitusega. See võib olla eriti kasulik suurte hoonete puhul või projektides, kus kiirus on oluline.

  3. Kohandatavus: Elementmajad võivad olla kohandatavad vastavalt klientide vajadustele ja soovidele. Tehases toodetud elemendid võimaldavad erinevaid disainilahendusi ja funktsionaalsusi.

  4. Energiatõhusus: Elementmaju saab kujundada ja ehitada energiatõhusamalt, integreerides soojustusmaterjale ja teisi tehnoloogilisi lahendusi.

  5. Kvaliteetne ehitusmaterjal: Tehases toodetud elemendid on tavaliselt valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, tagades vastupidavuse ja pikaajalise kestvuse.

  6. Kulude kontroll: Elementmajade ehitamisel on võimalik paremini kontrollida ehituskulusid, kuna tehases toodetud elemendid võimaldavad täpsemat eelarvestamist ja kulude prognoosimist.

Elementmajade kasutamine on levinud mitmel pool maailmas, eriti seal, kus on suur nõudlus kiire ja tõhusa ehituse järele. See ehitusmeetod sobib hästi ka kontrollitud keskkondadega tehastes, kus on võimalik tagada kvaliteetsete elementide tootmine.

Pärnu mnt.102, Tallinn 11312
E-post: info@eimur.ee
MÜÜK: (+372)53 009 101,  ÜLD:(+372)5130374

Helista meile