Elementmaja

Elementmaja

Eimur majatehasest saab tellida puitkarkassil põhineva elementmaja või moodulmaja. Kohapeal toodetakse ka katusefermid ning vajadusel nendest ka katusemoodulid. Päringuid ootame info@eimur.ee

Meil on aastakümnete pikkune elementmajade tootmise kogemus. Eimuri majatehases toodetud elementmajad on paigaldatud näiteks Eestis, Soomes, Rootsis, Norras ja mujal Euroopas.

Majaelementide eelised

Tehases valmistatud elementidest maja on tänapäeval üha eelistatum ehitusviis tänu kiirusele, kvaliteedile ja kohapealsele paigaldamismugavusele. Lisaks on puit tervislik ja keskkonnasõbralik materjal. Leides sobiva projekti saab toorehitise kätte ühe-kahe kuuga, vajadusel tuleb ka elemendiprojekt meie poolt.

Elementmaju saab tellida erinevates komplekteerituse astmetes. Tänu tootmise efektiivsusele tehases saame toota kiiresti ja säästlikult kõike alates paljast karkassielemendist kuni valmis moodulini.

Elementide tehnilised näitajad

Eimur toodab suurelemente. Suureelemendid on tavaliselt terve seina suurused ja nende paigaldamiseks on vaja kraanat. Suurelementide tarnevalmidus on kõrge. Tehases paigaldatakse vastavalt valikule kipsplaat, OSB, aknad, torud elektrikaablitele ning värvitud puitvooder. Kivivooder tuleb müürida kohapeal.

Eimuris toodetud majaelement on pikkusega kuni 12 meetrit. Elementidest võib ehitada praktiliselt kõiki hooneid: eramaju, kortermaju, tootmishooneid ja palju muud.

Pärnu mnt.102, Tallinn 11312
E-post: info@eimur.ee
Tel.(+372)5130374, (+372)6719201, (+372)5017168

Helista meile